B43 Strefa ograniczonej prędkości

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 162,19 zł 162.19
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 131,86 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Znak B-43 Strefa ograniczonej prędkości stosuje się na obszarze zabudowanym celem ograniczenia prędkości w strefach o dużym natężeniu ruchu pieszych i pojazdów oraz dużej liczbie skrzyżowań. Strefa ograniczonej prędkości powinna obejmować ulice o jednorodnym charakterze, nie prowadzących ruchu tranzytowego. Znak B43 „strefa ograniczonej prędkości” montuje się m. in. w centralnych częściach miasta w okolicach centrów handlowych.

W strefach oznaczonych znakiem B-43 „strefa ograniczonej prędkości” stosuje się ograniczenie prędkości od 30 km/h do 40 km/h. Uzależnione jest to od warunków drogowych, natężenia ruchu pieszych i pojazdów.

Znak B-43 „strefa ograniczonej prędkości” umieszcza się na wszystkich ulicach doprowadzających ruch do strefy ograniczonej prędkości.
W strefie ograniczonej prędkości powinny być stosowane rozwiązania lub urządzenia bezpieczeństwa ruchu wymuszające jazdę z prędkością podaną na znaku, np. progi zwalniające.

Tarcza znaku B-43 „strefa ograniczonej prędkości” wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej gr. 1,25 mm, malowanej proszkowo z podwójnie zagiętymi krawędziami. Lico znaku wyklejone jest folią odblaskową typu 1 lub 2.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl