F8 Tablica wskazanie objazdu

Wysyłka w: 14 dni
Cena: 724,61 zł 724.61
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 589,11 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość m2
dodaj do przechowalni
Kod produktu: F8

Opis

Znak F – 8 „objazd w związku z zamknięciem drogi” wskazuje trasę objazdu w związku z zamknięciem drogi dla ruchu.  Ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi czasowa konieczność zmiany organizacji ruchu na drodze. Znak umieszcza się w odległości od 20 do 100 m od miejsca rozpoczęcia objazdu.  Znak F - 8 dostosowuje się indywidualnie do warunków lokalnych  wynikających z długości objazdu i jego przebiegu.  Znak ten kieruje ruch drogowy  na objazdy i wskazuje schemat i oznakowanie tras.

Odcinki tras wskazujące objazd, oznacza się pełną szeroką linią, natomiast zamknięte odcinki opisuje się dwiema cienkimi liniami.

Oznakowanie tablicami F8 stosuje się także w sytuacji gdy droga ma być zamknięta dla określonego rodzaju pojazdu. 

Tablice F-8 - objazd w związku z zamknięciem drogi, wykonane są z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 1,25 mm, posiadają podwójnie zaginane krawędzie na całym obwodzie, lico znaku wyklejane jest folią odblaskową typu 1 lub typu 2. Znak dodatkowo wzmocniony jest dwoma profilami stalowymi. Profile jako element montażowy służą do przykręcenia uchwytów uniwersalnych łączących znak z konstrukcją wsporczą. Tył tarczy znaku malowany jest proszkowo farbą  koloru szarego RAL 7016. W przypadku braku profili, tarcza montowana jest do konstrukcji wsporczej za krawędź znaku, uchwytami typu "zacisk". Tarcze znaków z podwójnie zagiętymi krawędziami charakteryzują się najlepszymi parametrami wytrzymałościowymi spośród produkowanych znaków.

Znaki wykonujemy na indywidualne zamówienie w/g projektu zamawiającego. W przypadku niepełnych m2 wynikających z zamówienia, prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu ustalenia kosztów jego realizacji.

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni wykonanego znaku.

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl